Podajnik jednej warstwy

Podajnik JaTech-101 ułatwia pracę z maszynami tnącymi poprzez podawanie materiału w sposób synchroniczny. W podajniku zaimplementowano system regulacji brzegu oparty na czujnikach optycznych i wydajnym napędzie. Urządzenie posiada aktywny system korekcji naprężenia, umożliwiający beznapięciowe rozwijanie materiału lub wprowadzenie zadanego naprężenia. W standardowej wersji znajduje się również dedykowany wałek rozgarniający fałdy materiału, a odpowiednie rozmieszczenie wszystkich elementów zapewnia łatwość w obsłudze.
Odwijacz
Odwijacz

Wysoka jakość

Jako producenci maszyn zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość oferowanych urządzeń, dlatego nasze podajniki cechują się nie tylko skutecznym działaniem ale również wysoką estetyką wykonania.


Uniwersalność

Dzięki zaawansowanemu sterowaniu nasze podajniki są w stanie współpracować z każdym dostępnym na rynku urządzeniem. Obsługują one zarówno sygnały cyfrowe jak i analogowe oraz umożliwiają wymianę danych między urządzeniami.


Odwijacz
Odwijacz

Różnorodność

Nasze podajniki są produkowane w różnych szerokościach i wersjach, mogą być wyposażone w opuszczany pas załadunkowy lub we wzmocnioną konstrukcję, zdolną udźwignąć nawet kilkusetkilogramowe belki materiału.