Ciężka Maszyna Szyjąca

Seria CMS to jedyne tego rodzaju automaty szyjące na świecie, które stosować można przy przeszywaniu bardzo ciężkich materiałów. Maszyny te są połączeniem nowoczesnej technologii i niezawodności. Umożliwiają wykonywanie wymagających przeszyć zapewniając również szeroki zakres parametryzacji. Program szycia wgrywany jest poprzez sieć komputerową z dowolnego miejsca w firmie.

Wiele zastosowań

Automaty CMS znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających komponentach zszywanych, takich jak zestawy asekuracyjne, pasy bezpieczeństwa w przemyśle samochodowym i lotniczym, pasy ciężkiego udźwigu, szelki oraz liny bezpieczeństwa, jeździectwo wyczynowe i wiele innych.


Zaawansowana technologia

Nowoczesne napędy servo, osiągające wysokie prędkości i precyzję szycia nawet dla ciężkich elementów. Możliwa kontrola procesów technologicznych z wykorzystaniem sterownika PLC. Parametryzowanie poprzez panel HMI.


Szerokie możliwości

Możliwość wyposażenie w dowolny osprzęt, taki jak klamry dociskające do lin i pasów, tacki do przedmontażu elementów lub korbka do szycia po obwodzie zamkniętym.